Що таке біосептик? Переваги та недоліки

Що таке біосептик? Переваги та недоліки

Основою забруднених стоків є вода і головним завданням септика є відокремлення забруднень механічного, біологічного та хімічного типів від води. Це здійснюється за допомогою технології переливання стічних вод з однієї ємності до іншої. Таким чином, вода очищається від твердих нерозчинних домішок. Для подальшого доочищення використовуються фільтри.
Біосептик вибирають з метою захисту навколишнього середовища, за умов високого рівня ґрунтових вод та обмеженої площі земельної ділянки.
Біосептики мають застосування як у приватних будинках, так і розраховані на багато користувацький режим підприємств. Схема пристрою складається з відсіку біофільтра, де знаходиться матеріал, такий як керамзит, пінопласт, синтетика і септичного відсіку. У ході експлуатації на поверхні підкладки біофільтра, що не розкладається, утворюється біоплівка з колоній бактерій.

біосептик


Перш ніж замовити біосептик, необхідно розібратися в принципі його роботи. Перший відсік виконує функцію відстійника, у цьому резервуарі відфільтровуються тверді домішки та жири. У другий відсік частково відстояна вода потрапляє крізь мембранну поверхню для видалення твердих частинок з допомогою тканин та інших матеріалів.
В останньому відсіку знаходяться анаеробні бактерії, що руйнують органічні сполуки.

Біосептик: плюси та мінуси

  • Ступінь очищення – 85-95%
  • Не можна допускати простій системи
  • Не вимагає споживання електроенергії
  • Ретельний підбір миючих засобів
  • Не виділяє запахів
  • Додавання біопрепаратів
  • Легка установка та догляд
  • Недовговічність системи

Біосептик краще використовувати для будинків з постійним проживанням, на відміну від біологічних систем глибокої очистки, які можна законсервувати на період простою. Системи глибокого очищення – це прорив у сфері очисних споруд. Завдяки своїй сучасній розробці вдається досягти результату очищення стоків до 98%. Такі системи відрізняються своїм терміном служби, що перераховується десятиліттями. За рахунок компактності та мобільності, системи автономних каналізацій можна встановлювати в важкодоступних місцях і транспортувати на великі відстані. Установка виконується незалежно від геології розташування, рівня ґрунтових вод і типу ґрунту, також можлива наземна установка станції.
Вартість біосептика та автономної каналізації висока в обох випадках, але перед тим, як замовити біосептик, варто вивчити більш глибоко питання фінансових витрат. Також, щоб не потрапити на шахраїв, завжди перед тим як купити біоспетик запросіть усі сертифікати, затверджуючі оригінальність обладнання.

Наверх