Як вибрати ліжко з дерева та не розчаруватись

Правильний вибір дерев’яного ліжка
Нема нічого кращого для здоров’я за повноцінний сон, а його забезпечує правильно облаштоване спальне місце. Оптимальним рішенням для організації сну виступають дерев’яні ліжка – зручні й комфортабельні меблі, що здатні слугувати не одному поколінню. Це не тільки вклад у здоров’я, але й значна економія. Інтернет-магазин компанії «Mebli CITY» пропонує купити дерев’яне ліжко за доступною ціною.

Ліжко з дерева


Якість деревини не має рівних
Багато хто вважає, що немає значення, із якого матеріалу виготовлені меблі. Для багатьох фінансова сторона питання придбання меблів відіграє основну роль, та замість того, щоб купити надійні меблі з дерева, які прослужать не одне десятиліття, обирають бюджетні моделі з ДСП. Обравши меблі з натуральної деревини, людина отримує багато переваг:

  • це надійні, міцні конструкції;
  • меблі з масиву прослужать тривалий час;
  • деревина – екологічно чистий матеріал, що є безпечним для здоров’я людей, не викликаючи алергічних реакцій.

Як правильно обрати розмір ліжка
Щоб обрати правильне ліжко, слід дотримуватись певних розрахунків. Для оптимальної довжини ліжка слід до росту людини додати 15-20 см. Якщо ліжко призначається для двох осіб, додатковий простір слід додавати до росту вищої людини. Звичайно, людина зі зростом 160 см може спокійно вибрати ліжко довжиною 200-220 см і насолоджуватися неймовірною зручністю свого нового спального місця.
Конструкція ліжка може бути встановлена на ніжки або ж на подіум. Кожна модель має свої певні переваги. Моделі з ніжками візуально виглядають менше, що дозволяє їх використати у малогабаритних приміщеннях. Не проблема дістатися під ліжко й прибрати.
Моделі з подіумом не потребують прибирання під ними. Вони вирізняються наявністю великого місця для зберігання речей.

Ліжко з дерева


Варіанти узголів’я
Ліжка бувають різними й елементи, що використовують для їх оформлення, також. Класичним узголів’ям для дерев’яного прямокутного ліжка є пряме або вигнуте. Остання модель є більш комфортною для тих людей, хто любить почитати у ліжку, або ж подивитися телевізор. Незначний вигин забирає простір, тому для приміщень із невеликою площею краще обрати прямі узголів’я. Просте оформлення можна декорувати різними елементами:

  • доповнити ліжко декоративними подушками;
  • прикріпити нічники;
  • використати різноманітний текстиль.

Стилі ліжок
Ліжко має відповідати загальному стилеві інтер’єру. Дерев’яне ліжко вписується майже у всі стильові рішення. Звичайно, найкраще дерев’яне ліжко підійде до класичного стилю, але не гірше буде виглядати й у японському інтер’єрі. На сайті компанії «Mebli CITY» представлені якісні дерев’яні ліжка, які підійдуть для будь-якого інтер’єру. Кожен може вибрати ліжко на основі своїх вподобань та побажань.

Наверх